homestarsite
slogan
klaster

Zaproszenie do udziału w Tajwańskiej Misji Handlowej elementów złącznych

Jesteś w: tr Aktualności

Szanowni Państwo,

w imieniu Taiwan Trade Center Warsaw (http://warsaw.taiwantrade.com.tw) przekazujemy Państwu zaproszenie do udziału w Tajwańskiej Misji Handlowej elementów złącznych, która odbędzie się w poniedziałek, 26 września 2016 r. w Warszawie w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre. Szczegółowe informacje znajdą Państwo poniżej.

-----

Dzień dobry !
 
Jak zapewne Państwo wiedzą podczas ponad 60-letniej działalności w produkcji elementów złącznych oraz współpracy z największymi globalnymi koncernami Tajwan osiągnął godną pozazdroszczenia pozycję drugiego największego na świecie eksportera w tej branży, osiągając 10% wartości globalnej produkcji i 9% jej wolumenu. Główne produkty eksportowe w dziedzinie elementów złącznych obejmują wkręty stalowe, śruby, nakrętki i wkręty samogwintujące, a głównymi odbiorcami są USA, Niemcy, Holandia, Japonia i Wielka Brytania. Przedsiębiorstwa tajwańskie zaopatrują największe globalne koncerny, m.in. BMW, Mercedes, GM, Caterpillar, John Deere oraz Boeing. Tajwan jest drugim największym dostawcą elementów złącznych na polskim rynku.  
 
Z przyjemnością informuję o możliwości spotkania z przedstawicielami tajwańskiej branżowej misji handlowej elementów złącznych. Spotkania odbędą się w Warszawie, 26 września. Firmy tajwańskie przyjeżdżają do Polski w celu znalezienia partnerów handlowych (importerów, agentów, producentów). Za Państwa pośrednictwem prosiłabym o przekazanie tej informacji zainteresowanym firmom/publikację na stronie/wysyłkę newsletterem. Z góry dziękuję. Udział bezpłatny, rejestracja obowiązkowa (umawiamy spotkania na konkretne godziny).  
 
Załączam też elektroniczną wersję katalogu do wglądu.
UWAGA: firmy, które przyjeżdżają do Polski są w tym katalogu oznaczone (prawy górny róg strony „meeting:…Warsaw”), część z firm nie będzie uczestniczyła w spotkaniach w Warszawie. Kompletna lista uczestników jest w pliku pdf „lista firm TMH Fastenners 26.09.2016”.
 
 
Taiwan Trade Center Warsaw (http://warsaw.taiwantrade.com.tw) to polski oddział Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) - niedochodowej organizacji współfinansowanej przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, która promujące wymianę handlową między Tajwanem i krajami na całym świecie. TAITRA posiada ponad 60-siąt biur na całym świecie. Jeśli chodzi o działania naszego biura w Polsce, to promujemy polską gospodarkę na Tajwanie i tajwańską w Polsce, pomagamy przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów handlowych w obydwu krajach, dostarczamy bezpłatnych informacji związanych z gospodarką, przedsiębiorstwami i imprezami handlowymi na Tajwanie. Za nasze usługi nie pobieramy opłat. Więcej szczegółów na www.taitra.org.tw  
 
Formy pomocy:
1) Wideokonferencja on-line (Online meetings). Na podstawie formularza zgłoszeniowego, w którym potencjalny klient podaje m.in. produkty, którymi jest zainteresowany, zespół TAITRA wyszukuje odpowiednich dostawców na Tajwanie i organizuje konferencję online w terminie pasującym obu stronom. Spotkania online stwarzają okazję do zapoznania się z ofertą zaproszonych przez TAITRA dostawców oraz zainicjowania wieloletniej i bezpiecznej współpracy handlowej z wybranymi spośród nich przez klienta.
 
2) Zapytanie handlowe. Firma podaje produkt/ listę produktów, których poszukuje na Tajwanie, a nasze biuro wprowadza zapytane do systemu TAITRA i dostarcza drogą mailową listę kontaktową tajwańskich firm, które oferują dany produkt.
 
3) Zaproszenie na targi branżowe organizowane przez TAITRA na Tajwanie (www.taipeitradeshows.com.tw)
 
4) Misje handlowe firm tajwańskich do Polski
 
5) Umawianie spotkań b2b z firmami tajwańskimi na Tajwanie
 
6) Inne
 
 
Życzę udanego dnia !
 
 
Dorota Kuziów
-----------------------------------------------------
Taipei World Trade Center Co., Ltd.-Sp.z o.o.
Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Emilii Plater 53, 17 piętro
00-113 Warszawa
tel. +48 22 370 52 10
dorota@ttcw.it.pl
A branch of Taiwan External Trade Development Council (TAITRA)
warsaw.taiwantrade.com.tw
www.taitra.org.tw
Dodano 15.09.2016
im
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Klaster - Innowacyjne odlewnictwo | 2011-2024
wizyt: 312410, on-line: 1