homestarsite
slogan
klaster

Szkolenia dotyczące przedsięwzięć z zakresu partnerstwa publiczno – prywatnego (PPP) dla przedsiębiorców

Jesteś w: tr Aktualności
Szanowni Państwo,
 
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej i Kancelaria M. Mazurek i Partnerzy realizują szkolenia dotyczące przedsięwzięć z zakresu partnerstwa publiczno – prywatnego (PPP) dla przedsiębiorców. Inicjatywa ta jest związana z trwającym projektem pod nazwą  „PPP dla MMŚP”, dofinansowanego ze środków unijnych.
 
Zwracamy się z prośbą o pomoc w upowszechnianiu informacji o powyższych szkoleniach poprzez umieszczenie w Państwa instytucji plakatu informacyjnego/ulotki. Szczegółowe informacje wraz z formularzem rekrutacyjnym dostępne są na stronie internetowej www.ppp.pracodawcyrp.pl.
 
 
Rynek PPP stanowi  istotną część gospodarki -  średnia wartość projektów z tego obszaru to 26 mln zł. Badania wśród firm posiadających doświadczenie w realizacji przedsięwzięć PPP wskazują, że tego typu projekty stabilizują pozycję firmy na rynku i budują potencjał na przyszłość. Najistotniejszą barierą rozwojową polskiego rynku PPP jest brak wiedzy i nieufność  stron w zakresie wzajemnej współpracy. Niwelowanie ich, m.in. dzięki podniesieniu poziomu  kompetencji przedsiębiorstw ma szansę przełożyć się na budowanie  ich przewagi konkurencyjnej na rynku.
 
Mam przekonanie, że nasza propozycja spotka się z Państwa przychylnością.
Z poważaniem,
 
Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej
 M. Mazurek i Partnerzy
 
 
Dodano 10.11.2016
im
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Klaster - Innowacyjne odlewnictwo | 2011-2024
wizyt: 310133, on-line: 1